Virtuální servery VPS

Virtuální server Vám poskytne variabilitu v nastavení s možností kdykoliv upravit jeho parametry podle Vašich aktuálních požadavků. Bližší informace o jeho fungování naleznete zde.

MINI VPS MAXI VPS VLASTNÍ VPS
Paměť RAM (MB)
Diskový prostor (GB)
Výkon procesoru (Počet jader @2000MHz)
 
Kč/měsíc
bez DPH

Dedikované a managed servery

Nechcete se dělit? Využijte naší nabídky dedikovaných serverů, kde je výkon celého serveru vždy vyhrazen jednomu zákazníkovi, a spusťte Vaše aplikace naplno!

Dedikovaný server u nás pořídíte již od 3600 Kč/měsíc
bez DPH

Pokud si se správou nevíte rady, máme pro Vás nabídku Managed serveru. Ke každému z našich dedikovaných serverů si můžete objednat balíček podpory a my pro Vás kompletně připravíme prostředí dle Vašich požadavků.

Managed server u nás pořídíte již od 4500 Kč/měsíc
bez DPH

Registrace domén

Zadejte název domény bez koncovky:   

Vyberte si domény, které chcete objednat. Ceny domén již od 190 Kč/rok
bez DPH

SSL certifikáty

SSL certifikáty slouží především k zabezpečení komunikace mezi klientem a serverem pomocí protokolu https. Toho se využívá například u e-shopů, kde platíte platební kartou, popřípadě jiným platebním systémem. Vlatníte-li web, který právě tuto zabezpečenou komunikace vyžaduje nebo bude vyžadovat, můžeme vám nabídnout ověřený, ale také neověřený certifikát z naší nabídky.

Neověřené SSL certifikáty nabízíme našim zákazníkům ZDARMA

Ověřené SSL certifikáty nabízíme již od 250 Kč/rok
bez DPH

Novinky

Zpožděné platby ve FIO bance
23. 05. 2013

Vzhledem k technickým problémům ve FIO bance, kterou používáme pro příjem vašich plateb dochází dnes k opožděným platbám. Chyba je způsobena komunikací s ČNB. Bohužel nejsme schopni toto ovlivnit.Děkujeme za pochopení.

Zvýšení dostupnosti záloh
08. 05. 2013

Chtěli bychom Vás informovat, že v následujících dnech spustíme další backup server, z kterého bude možné obdržet zálohy starší jak jeden týden, chceme tak vyjít vstříc zákazníkům, kteří se vrátí příkladně z dovolené. Veškeré ceny a parametry služeb zůstávají nezměněny.

Změna sazby DPH od 1.1.2013
01. 01. 2013

Vzhledem k zákonné změně na dani z přidané hodnoty, musíme i my o danou platnou sazbu DPH zvýšit konečnou cenu.Veškeré ceny bez DPH a parametry služeb zůstávají nezměněny.

Změna provozovatele angel-hosting.cz
27. 02. 2012

Chtěli bychom Vás informovat, že od 1.3. přebírá všechny provozované služby společnost Angel Systems s.r.o.. V souvislosti se změnou provozovatele dochází i ke změně bankovního účtu, na kterém budeme dále přijímat platby a to na 2700226253/2010 (Fio banka). Veškeré ceny a parametry služeb zůstávají nezměněny.